سه شنبه - ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
خانه / اخبار / واکسینه کردن ایران دیگر ممکن نیست!

واکسینه کردن ایران دیگر ممکن نیست!

اؤیرنجى : ناجمهوری اسلامی برای بقای نظام فاسدش با استفاده از مهره های سوخته در تکاپوی پوست اندازی است.

بن بست سیاسی در ایران، رهبر دیکتاتور را بە نوشیدن جام زهر مقدماتی ناچار کردە است. بنا بە خبرهای درز کرده از حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران پس از جلسات پی در پی فرماندهان سپاه، نمایندگان وزارت اطلاعات، شورای عالی امنیت ملی و بیت رهبری در روزهای گذشتە، آیت اللە علی خامنەای را ناچار کردەاند برخلاف میل خود اجازە دهد بستر لازم برای بازگشت اصلاح طلبها با پوشش انتقاد از وضعیت کشور و آزادیخواهی فراهم شود. با استناد به خبر فوق، در بازە زمانی مشخص ابتدا محمد خاتمی رئیس جمهور سابق ایران و تئوریسینهای محدود شدە اصلاح طلب با بیانیەها و سخنرانیهای در ظاهر حمایت از مردم فعالیت خود را از سر میگیرند و سپس آقایان میرحسین موسوی و مهدی کروبی هم با رفع حصر بتدریج وارد عرصە می شوند.

حفاظت اطلاعات سپاه میگوید بدین منظور مذاکراتی با میانجیگری محمد خاتمی با رهبران اصلاح طلب دربند شروع شدە. ولی تاکنون موسوی و کروبی بە طرح عبور از بحران نظام پاسخ مثبت ندادەاند.

میرحسین موسوی و مهدی کروبی گفتەاند تنها در صورت اعادە حیثیت از آنها و اعلام تخلف وزارت کشور دولت احمدی نژاد در انتخابات ٨٨ حاضرند برای حفظ نظام جمهوری اسلامی همکاری کنند.
در این بین قربانی کردن محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ممکن است باعث افشاگری احمدی نژاد و یارانش شود.
بە همین دلیل نمایندە بیت رهبری با محمود احمدی نژاد وارد گفتگو شدە تا در مقابل آزادی اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی و بقیە نزدیکان سیاسی رئیس جمهور قبلی، احمدی نژاد از خود نرمش نشان دادە و در راستای حفظ نظام سکوت کند.
از سوی دیگر بنا بر منبعی در واشنگتن، جمهوری اسلامی از طریق پادشاهی عمان بە آمریکا پیام محرمانەای دادە مبنی بر اینکە نظام جمهوری اسلامی درحال تغییر ساختاری است و ترامپ باید از این روند حمایت کند زیرا باعث تغییر رفتار جمهوری اسلامی خواهد شد.

طرح بازگشت اصلاح طلبان در قالب جریان آزادیخواه و منتقد جمهوری اسلامی،کلاهی است که دوباره می‌خواهند سر ملت بگذارند، و به همین هوا مردم را بار دیگر پای صندوق های رای کشانده بلکه چند سالی مجدد رژیم جمهوری اسلامی بر سر کار باشد.

پ. ن :
(رژیم تعدای از مهره های خود را برای روز مبادا در فریزر نگهداشته است تا در زمان مشخص وارد میدان کرده و از فروپاشی و تجزیه ایران جلوگیری کند

اینبار مثاله بقای نظام،حتی با آزادی های واقعی! و موسوی و خاتمی ها هم تضمین نمی‌شود، زیرا خون های ریخته شده بی‌گناهان تبدیل به طناب داری شده است که دیر یا زود به گردن قاتلان ایرانی گره می‌خورد) .

 

 

بیشتر بخوانید

انفجار شدید خط لوله گاز صادراتی ایران به ترکیه در نزدیکی مرز بازرگان!

اؤیرنجى : رسول نوری‌نسب، رییس اداره گاز ماکو در آزربایجان‌ غربی از انفجار خط لوله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *