خبر فوری
خانه / اخبار / پیشنهاد ختم روزانه قرآن از سوی اعضای مجلس یازدهم!

پیشنهاد ختم روزانه قرآن از سوی اعضای مجلس یازدهم!

اؤیرنجى : حسین جلالی، عضو مجلس فرمایشی رژیم ایران از رفسنجان پیشنهاد کرده روزانه ختم قرآن از سوی اعضای مجلس یازدهم برگزار شود.

این عضو مجلس فرمایشی رژیم ایران با اعلام اینکه قرار است این برنامه از یکشنبه، ۱۱ خرداد‌ماه، آغاز گردد افزود که در حال تقسیم صفحات قرآن بین نمایندگان براساس حروف الفبا هستم!

اگر مجموع نمایندگان دوره یازدهم هر روز دو صفحه قرآن کریم را بخوانند، می‌توانیم تقریباً روزانه یک ختم کامل داشته باشیم لذا در حال تقسیم صفحات قرآن بین نمایندگان براساس حروف الفبا هستم و به ترتیب صفحات ابتدایی هر نماینده را برای وی ارسال می‌کنم تا از یکشنبه ۱۱ خرداد ماه این برنامه آغاز شود.روال کار بدین شکل است که هر نماینده روز یکشنبه دو صفحه مربوط به خود را می‌خواند و در روزهای بعد دو صفحه بعدی قرآن را تا اینکه یک ختم کامل داشته باشد و در شروع نیز صفحه اول و دوم برای آقای قالیباف رئیس مجلس در نظر گرفته‌ شده است.

جلالی یادآور شد: ثواب اولین ختم قرآن به روح بلند امام خمینی(ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، هدیه می‌شود و به ترتیب هر ختم قرآن به ارواح یکی از بزرگان از جمله شهید سردار سلیمانی و شهید مدرس هدیه خواهد شد.

قابل ذکر است که هر عضو مجلس فرمایشی رژیم ایران از دو محل حقوق ماهانه و پرداخت هزینه‌ها، ماهانه بین ۳۱ تا ۳۴ میلیون و در مجموع امسال بین ۳۷۲ تا ۴۰۸میلیون تومان دریافتی خواهد داشت.

با احتساب ده دقیقه در هر روز کاری اعضای مجلس فرمایشی که به این امر اختصاص داده شود، حداقل ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از بودجه مردم در هر سال برای این اقدامات عوامفریبانه صرف خواهد شد!

جالب است بدانید که هزینه هر دقیقه جلسه علنی مجلس حداقل ۲۲ میلیون تومان است!

 

بیشتر بخوانید

دبیرکل حزب لرستانات : مجازات طویل المدت عباس لسانی را محکوم میکنیم + ویدئو

اؤیرنجى :فرامرز بختیار دبیر کل حزب لرستانات طی ویدیویی که در اختیار جمعیت حقوق بشر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *