دوشنبه - ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
خانه / اخبار / چیچست خبر ؛ یکی دیگر از رسانه های آزربایجان غربی توقیف گردید!

چیچست خبر ؛ یکی دیگر از رسانه های آزربایجان غربی توقیف گردید!

اؤیرنجى: مدیر مسئول وئبسایت رسانه خبری چیست خبر که به عنوان رسانه محلی در آزربایجان غربی و اورمو عمل می کرد با انتشار آخرین مطلب در این رسانه از توقیف موقت این وئبسایت توسط معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد رژیم ایران خبر داده است .

به گزارش اؤیرنجى به نقل از آخرین پست وئبسایت چیچست خبر ؛مدیر مسئول این رسانه که با مجوز قانونی به پوشش خبرهای آزربایجان غربی و اورمیه می پرداخت طی تماس تلفنی که دیروز چهارشنبه ۱۹ تیر ازسوی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ رژیم ایران به شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۴۰۸۵۱ دریافت نموده از دستور توقیف این رسانه تا تشکیل جلسه بیدادگاه مطبوعاتی مطلع گردیده است !

تماس گیرنده تلفنی از بخش معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد و فرهنگ رژیم ایران پس از اعلام دستور توقیف این رسانه بدون هیچ توضیح دیگری از ارسال ابلاغ کتبی به آدرس مدیرمسئول این رسانه ظرف دو روز آتی خبر داده است.

چیچست نیوز در توضیح زمینه فعالیت خود بعنوان رسانه ای فراجناحی ومستقل اعلام نموده که با توجه به دستورات صادره، فعالیت این رسانه را تا اطلاع ثانوی متوقف نموده لاکن،با استفاده از ظرفیت‌های قانونی از حقوق مسلم خود و مخاطبینش دفاع خواهد نمود.

فعالین جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی با نزدیکی به موعد انتخابات مجلس در جغرافیای ایران نام توقیف رسانه های محلی در آزربایجان غربی را توطئه ای از جانب شهریاری استاندار تحمیلی و بیگانه که خود اصالتی کوردی داشته و حامی اکراد تروریست  می باشد می دانند و احتمال می دهند در این پروسه ای که از روی کار آمدن این استاندار حامی تروریسم در غرب آزربایجان جنوبی برای کرد نشان دادن این منطقه شروع گردیده اکنون نیز این استاندار کورد با توقیف رسانه ها و نشریات محلی قصد برگزاری انتخاباتی نمایشی را در سکوت خبری برای جایگزینی اکراد به جای نمایندگان تورک اورمو و استان در مجلس داشته و دارد.

بیشتر بخوانید

اعتراف رحمانی فضلی به کشتار ۸۰ درصد معترضان آبان توسط نیروهای امنیتی رژیم ایران 

اؤیرنجى : پس از گذشت هفت ماه از سرکوب خونین مردم معترض به گرانی بنزین، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *