خانه / اخبار / کرونا جان ۸۱ نفردیگر را در جغرافیای ایران نام گرفت

کرونا جان ۸۱ نفردیگر را در جغرافیای ایران نام گرفت

اؤیرنجی: طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۴۱۵ تن در جغرافیای ایران نام به کووید-۱۹ مبتلا شده و ۸۱ نفر نیز بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادند.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اعلام کرد از دیروز تاکنون ۱۳ مرداد (۴ آگوست)، براساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷۴۱۵ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در این کشور شناسایی و ۱۲۶۸ نفر از آنها بستری شدند.

براساس این گزارش، طی این مدت ۸۱ بیمار مبتلا به کرونا در ایران جان خود را از دست داده و مجموع قربانیان این بیماری در این کشور، به ۱۴۲ هزار و ۲۹۰ نفر رسید.

مجموع بیماران کرونایی در ایران به ۷ میلیون و ۴۲۶ هزار و ۳۰ نفر رسید. تاکنون بیش از ۷ میلیون و ۹۱ هزار نفر از بیماران، بهبود یافته و ۱۳۹۸ نفر از آنها در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

همچنین تاکنون ۶۴ میلیون و ۸۱۴ هزار و ۶۸ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۱۸۶ هزار و ۴۳۳ نفر دُز دوم و ۳۰ میلیون و ۲۹۹ هزار و ۷۸۳ نفر نیز دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را در ایران تزریق کرده‌اند.

ایران با موج هفتم پاندمی کرونا مواجه است و در حال حاضر نیز ۱۲۰ شهرستان این کشور در وضعیت قرمز، ۱۱۲ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۶۶ شهرستان در وضعیت زرد و ۵۰ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بیشتر بخوانید

«سم یونجه در شربت نذری»؛ دلیل مسمومیت ۲۶۰ نفر و جان‌باختن یک کودک

اؤیرنجی: یک هفته پس از انتشار خبر مسموم‌شدن ۲۶۰ نفر از اهالی یک روستا در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *