خانه / آذربایجان / کرونا در زندان ؛ نصب پوسترهایی با خواست آزادی محبوسین ملی_سیاسی آزربایجانی در سولدوز + تصاویر

کرونا در زندان ؛ نصب پوسترهایی با خواست آزادی محبوسین ملی_سیاسی آزربایجانی در سولدوز + تصاویر

اؤیرنجى : تصاویر رسیده بر گروه خبری جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی از شهرستان سولدوز و فعالین جنبش دانشجویی این شهر از پخش و نصب گسترده پوسترهایی منقش به تصاویر فعالین ملی_ سیاسی آزربایجانی محبوس در زندانهای شوونیسم فارس و خواست آزادی این فعالین همزمان با گسترش شیوع ویروس کرونا در زندان ها حکایت می نماید.

به گزارش اؤیرنجى به استناد از تصاویر ارسالی از طرف فعالین جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی در شهرستان سولدوز ؛ فعالین ملی آزربایجانی ساکن سولدوز با نصب و پخش پوسترهایی در سطح این شهر خواستار آزادی فعالین ملی و سیاسی آزربایجانی محبوس از زندانهای رژیم ایران گردیدند.

قابل ذکر است که ؛ با توجه به اینکه شیوع بیماری کرونا در جغرافیای ایران نام همچنان در حال گسترش است و خبرهایی مبنی بر انتشار این ویروس در زندان‌ها منتشر شده ، لاکن دستگاه قضایی رژیم ایران درحالیکه با مرخصی برخی زندانیان موافقت نموده بود ،بالعکس درخواست اعزام به مرخصی فعالین ملی آزربایجانی را رد نموده است!

تاکنون چندین تن از فعالین ملی و سیاسی آزربایجانی محبوس در زندانهای رژیم ایران از جمله آقایان عباس لسانی، لطیف حسنی ،محمد عبدالمحمدزاده و توحید امیر امینی در شرایط بسیار نگران کننده‌ای در زندان‌های ایران به سر می‌برند.

جان زندانیان سیاسی آزربایجان در خطر است و در صورت بروز هرگونه اتفاق ناگوار رژیم راسیستی حاکم بر جغرافیای ایران نام و شخص خامنه ای مسئول آن خواهد بود.

بیشتر بخوانید

بررسی فاجعه قتل رومینا از حیث جامعه شناسی ؛ قاتل واقعی جامعه است.

عامل اصلی قتل های ناموسی فشارهای اجتماعی است، اگر پدر رومینا او را نمی کشت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *