پنج شنبه - ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
خانه / اخبار / کمپین ملی مقابله با کرونا در ترکیه با استقبال گسترده چهره های سرشناس سیاسی فرهنگی!

کمپین ملی مقابله با کرونا در ترکیه با استقبال گسترده چهره های سرشناس سیاسی فرهنگی!

اؤیرنجى : کمپین ملی «ترکیه من، ما برای حمایت از خود کافی هستیم» که از سوی رئیس جمهور ترکیه برای یاری به نیازمندان در مقابل ویروس کرونا راه‌اندازی شده است، مورد استقبال گسترده چهره‌های سرشناس این کشور قرار گرفت.

کمپین همبستگی ملی «ترکیه من، ما برای حمایت از خود کافی هستیم» که دیروز از سوی رئیس جمهور رجب طیب اردوغان، برای حمایت از نیازمندان این کشور راه‌اندازی شده است، مورد استقبال گسترده چهره‌های سرشناس سیاسی و فرهنگی این کشور قرار گرفت.

در همین راستا، مصطفی شنتوپ، رئیس مجلس و دولت باغچلی، رهبر حزب حرکت ملی ترکیه اعلام کردند که با اهدای ۵ حقوق ماهانه خود در این کمپین مشارکت می‌کنند.

هالوک لونت، خواننده مشهور سبک راک نیز به خبرنگار آناتولی گفت: ۳۰ هزار لیر به کمپین «ترکیه من، ما برای حمایت از خود کافی هستیم» اهدا خواهم کرد.

رفعت حصارجیکلی‌اوغلو، رئیس اتحادیه اتاق‌های بازرگانی و بورس ترکیه نیز اظهار داشت: با اهدای ۱۰ میلیون لیر از این کمپین حمایت می‌کنیم.

همچنین شکیب آوداگیچ، رئیس اتاق بازرگانی ترکیه نیز گفته است: ما هم با اهدای ۵ میلیون لیر از کمپین «ترکیه من، ما برای حمایت از خود کافی هستیم» حمایت خواهیم کرد.

گفتنی است رئیس‌جمهور ترکیه امروز پس از نشست هیئت دولت درباره مقابله با ویروس کرونا گفت: کمپین همبستگی ملی «ترکیه من، ما برای حمایت از خود کافی هستیم» برای کمک به نیازمندان را با اهدای ۷ حقوق ماهانه خود آغاز می‌کنیم.

بیشتر بخوانید

فعالیت های پنهانی شرکت هوآوی چین در جغرافیای ایران نام!

اؤیرنجى : خبرگزاری رویترز بر اساس مدارک داخلی جدیدی که از شرکت هوآوی به دست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *