خبر فوری
خانه / اخبار / گزارشی اجمالی از اعتراضات دانشجویان مقابل دانشگاه تهران! + ویدئو

گزارشی اجمالی از اعتراضات دانشجویان مقابل دانشگاه تهران! + ویدئو

اؤیرنجى : امروز ۱۰دی ماه ۹۷ تجمع دانشجویان دانشگاه تهران درحمایت از فراخوانی که دراعتراض به کشته شدن ده دانشجو که درسقوط اتوبوسی در دانشگاه علوم و تحقیقات ۱۰ دانشجو کشته شدند ، تجمعی در اعتراض به سهل انگاری و ناکارآمدی سران نظام فاشیستى حاکم بر جغرافیای ایران نام برگزار نمودند.

به گزارش اؤیرنجى به نقل از فعالین جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی در دانشگاه تهران ؛ ماموران اطلاعات و نیروهای سرکوبگر رژیم فاشیستی حاکم بر جغرافیای ایران نام به طرزی وحشیانه مبادرت به دستگیری و بازداشت دانشجویان نمودند که با تهاجم ولش کن ولش کن دانشجویان مواجه گردیدند.
در مقابل دانشجویان لباس شخصی های وزارت اطلاعات حضور داشتند اما شعار ماهمه باهم هستیم و بترسید بترسید ماهمه باهم هستیم دانشجویان مانع اقدامات آنان گردید.

گفته ها حاکی است؛  نیروهای سرکوبگر در وحشت از گسترش تظاهرات مبادرت به شلیک گاز اشک آور کردند.

همزمان با اوج گیری شعارها نیروهای سرکوبگر درصدد بر آمدند که یک خانم را دستگیر کنند اما با  شعارهای بی شرف بی شرف مردم و ولش کن ولش کن عقب نشینی نمودند.

 

همزمان دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات نیز در سومین روز اعتراضاتشان در میدان دانش دانشگاه جمع شده و خواهان پاسخ گویی کارگزاران نظام گردیدند و دانشجویا ن کف خیابان نشسته و مسیرها را مسدود کردند.

 

بیشتر بخوانید

کارشناسان نیروی دریایی آمریکا در حال برسی اثر انگشت و جای دست بر روی نفکش هستند

اؤیرنجى: ارتش آمریکا چهارشنبه ۱۹ ژوئن با اعلام این‌که حمله به نفت‌کش ژاپنی در دریای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *