خانه / اخبار / یکی از کارکنان دانشگاه بناب به دلیل اخراجش ، در ساختمان دانشگاه اقدام به خودکشی نمود!

یکی از کارکنان دانشگاه بناب به دلیل اخراجش ، در ساختمان دانشگاه اقدام به خودکشی نمود!

اؤیرنجى : یکی از کارکنان دانشگاه بناب به دلیل اخراجش از کار در محل دانشگاه اقدام به خودکشی نمود که خوشبختانه با اقدام به موقع همکارانش نجات یافت.

به گزارش اؤیرنجى به نقل از فعالین جنبش دانشجویی آزربایجان جنوبی در دانشگاه بناب ؛ کارکنان این دانشگاه در شرایط کاری دشواری قرار دارند و در چند روز گذشته ۱۲ نفر از کارمندان قراردادی این دانشگاه اخراج شده اند و به گفته یک منبع مطلع یکی از کارکنان به همین دلیل در محل این دانشگاه «اقدام به خودکشی» کرد که با حضور همکارانش نجات یافته است.

این «منبع آگاه» در این باره شرایط دشوار پیش آمده در این دانشگاه گفت: «مدتی است کارکنان دانشگاه شهرستان بناب به دلیل ضعف مدیریت و ساختار اداری این دانشگاه با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند و با شرایط کاری دشواری در این مرکز فعالیت می‌کنند. چند روز پیش نیز ۱۲ نفر از کارمندان قراردادی این دانشگاه با وجود اوضاع سخت اقتصادی به دلایل واهی از کار اخراج شدند که تقریبا همه این افراد متاهل و دارای چندین فرزند هستند.»

وی گفت که «بر اثر همین فشارهای روحی و روانی به تازگی یکی از کارمندان مقابل دانشگاه اقدام به خودکشی کرد که با حضور به موقع کارکنان دانشگاه نجات پیدا کرد.»

 

بیشتر بخوانید

ویزای ۲۰ دانشجوی ایرانی در یکماه توسط آمریکا لغو گردیده است!

اؤیرنجى : شبکه «ان‌بی‌سی» گزارش داده است که وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا، روادید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *