خانه / اخبار / ۲۳درصد افرایش بهای آب و برق ؛ فشارهای اقتصادی رژیم ایران بر دوش مردم!

۲۳درصد افرایش بهای آب و برق ؛ فشارهای اقتصادی رژیم ایران بر دوش مردم!

اؤیرنجى : براساس مصوبه هیأت دولت ایران ، از ابتدای اردیبهشت ماه بهای آب شرب و برق کلیه مشترکان سالانه به میزان ۷ درصد افزایش می یابد و از ابتدای خرداد ماه، سالانه ۱۶ درصد به خالص صورتحساب آب و برق مصارف خانگی مشترکین بالای الگوی مصرف افزوده خواهد شد،این اعمال افزایش بها برای مشترکین پرمصرف ۲۳ درصد خواهد بود.

به گزارش اؤیرنجى به نقل از مشرق ؛ هیئت وزیران در جلسه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ مقرر کرد تا بهای آب شرب و برق از ابتدای اردیبهشت سال ۱۳۹۸ سالانه به میزان هفت درصد افزایش یابد.

همچنین از ابتدای خرداد ماه، سالانه ۱۶ درصد به خالص صورتحساب آب و برق مصارف خانگی (بدون احتساب آبونمان، مالیات بر ارزش افزوده و عوارض) مشترکین بالای الگوی مصرف افزوده می­‌شود. فاضلاب بها، مشمول افزایش موضوع این بند نخواهد بود.

تصویر این مصوبه دولت در ادامه آمده است:

رژیم فاشیستی و مرکز گرای حاکم بر جغرافیای ایران نام با سیاستهای دشمن پرورانه خود باعث اعمال روزافزون تحریم ها گردیده که این خود سبب گسترش فقر روزافزون مردم بوده و رژیم ایران با اعمال افزایش وجوه تعرفه های مختلفی که به بهانه های واهی به جهت جبران کسری بودجه و مدیریت نالایق کشور از مردم اخذ می نماید فشارهای بی رویه اقتصادی و معیشتی را بر خانوارها اعمال می نماید.

 

بیشتر بخوانید

توقیف نفت کشی رژیم ایران توسط دولت جبل الطارق یکماه دیگر تمدید شد

اؤیرنجى: دادگاه عالی جبل‌الطارق توقیف نفتکش «گریس ۱» حامل نفت خام ایران به سوریه را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *