پنج شنبه - ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
خانه / آذربایجان / ‍ خیلی تلخ خیلی شیرین / سهند + ویدئو

‍ خیلی تلخ خیلی شیرین / سهند + ویدئو

امروز تیم تراکتورسازی آزربایجان در یک بازی بسیار حساس مقابل تیم ذوب آهن اصفهان هواداران خود را که در سرمای سوزناک و طاقت فرسای تبریز از اقسانقاط آزربایجان به تبریز آمده بودند تا با حضور پرشکوه خود در استادیوم سهند حمایت همه جانبه ی خود را از تیم محبوبشان نشان دهند ناامید نکرد و در یک بازی دلچسب با هوشیاری سرمربی خود بازی باخته را به بردی پرگل و شیرین تبدیل کرد بردی که گرمای دلچسب آن سوز سرما را از جانمان بیرون راند و شیرینی آن به کام ۴۰میلیون هوادار نشست.

اما چیزی که در این بین همه ی هواداران و بازیکنان را آزرده خاطر کرد ممانعت مامورین از ورود نیایش دختربچه ی ۶ساله ی تیراختوری به استادیوم بود که اقدامی مضحکانه از جانب نیروهای امنیتی بود دختر بچه ی عاشق تیراختور که حتی به سن قانونی هم نرسیده بود پشت دروازه های ورودی استادیوم اشک میریخت ولی مامورین،بی اعتنا در جلوگیری از ورود او مصر بودند.

دقایقی بعد تصویری از نیایش به همراه مادرش روی تپه های پشت استادیوم منتشر شد که از آنجا در حال تماشای بازی بودند.

در این بازی تراکتور پیروزی ارزشمندی کسب کرد ولی برنده ی اصلی امروز پدر و مادر فهیم و متعصب او بودند که با وجود این رفتار ناپسند از مامورین انتظامی بازهم تیم خود را تنها نگذاشتند و دعای خیر این کودک معصوم و اشک های او باعث این برد به یاد ماندنی شد.

نیایش امروز نتوانست وارد جایگاه شود اما قول میدهیم در آینده ای نه چندان دور این حق را برای نیایش های عزیز آزربایجان و مادرانشان خواهیم گرفت.

بیشتر بخوانید

معرفی روستای قوجور منطقه ی گروس در ۵۵ کیلومتری شهر بایجار (بیجار)

یکی از چهار روستای طایفه ی قوجور در آزربایجان ، روستایی با همین نام ، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *