خانه / آذربایجان / دهن کجی رژیم تورک ستیز ایران به ملتمان ؛ گماشتن یک کرد بر صندلی استانداری آزربایجان غربی!

دهن کجی رژیم تورک ستیز ایران به ملتمان ؛ گماشتن یک کرد بر صندلی استانداری آزربایجان غربی!

اؤیرنجی : رژیم ایران بار دیگر با دهن کجی به خواسته های ملت تورک آزربایجان پس از اتمام دوره شهریاری کرد در منصب استانداری آزربایجان غربی معتمدیان کرد را به جای وی بر صندلی بالاترین مقام غرب آزربایجان نشاند! این انتصاب با رای هیئت وزیران دولت آیت الله اعدام و در راستای سیاست های تورک ستیزانه رژیم ایران و کُردیزه کردن غرب آزربایجان صورت گرفته است.

به گزارش اؤیرنجی به استناد از رسانه های محلی غرب آزربایجان ؛ با تصویب هیات وزیرانِ دولت تورک ستیز ابراهیم رئیسی، «محمدصادق معتمدیان» که اصالتا کرد کرمانشاه می باشد  به عنوان استاندار جدید آزربایجان غربی انتخاب شد.

معتمدیان اولین مقام رسمی رژیم ایران به عنوان استاندار خراسان رضوی بوده که با هیات طالبان پس از روی کارآمدنشان دیدار و رایزنی نموده و گفته می شود به عنوان مسئول ارتباط مستقیم با «پ ک ک» و دیگر گروه های تروریستی همتبارش در راستای کردیزه سازی غرب آزربایجان به مقام استاندار آزربایجان غربی گماشته شده است.

پیشتر نیز دولت حسن روحانی نیز در راستای همین سیاست، «محمدمهدی شهریاری» از کُردهای بجنورد را به عنوان استاندار آزربایجان غربی انتخاب کرده بود که پس از به روی کار آمدنش مسئول بسیاری از عملیات های ترروریستی اکراد و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم غرب آزربایجان و علی الخصوص سولدوز بوده است.

بیشتر بخوانید

عالم نامدار آذربایجانی ؛ صفی الدین اورموی / دکتر توحید ملک زاده

سرزمین هنرپرور آذربایجان در قرون وسطی مولود دو تن از بزرگان علم و هنر و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *