خانه / اخبار / طراح محدودسازی اینترنت ،محدودیت پهنای باند برای اینستاگرام را تأیید نمود.

طراح محدودسازی اینترنت ،محدودیت پهنای باند برای اینستاگرام را تأیید نمود.

اؤیرنجى: عباس مرادی از طراحان طرح محدودسازی اینترنت و پیام‌رسان‌ها با عنوان «صیانت از فضای مجازی»، در یک برنامه تلویزیونی تایید کرد که با اجرای این طرح «قطعا محدودیت پهنای باند برای اینستاگرام اعمال می‌شود».

او گفت که هدف طرح صیانت این است که پلتفرمی ایجاد شود تا زمینه مهاجرت کاربر ایرانی به نمونه داخلی فراهم شود و ما اینستاگرام پلاس را راه‌اندازی می‌کنیم.

طرح محدودسازی اینترنت که با عنوان «صیانت از فضای مجازی» به شکل غیرعلنی در مجلس شورای اسلامی تدوین و مصوب شده که پس از بررسی در کمیسیون فرهنگی، بدون رای‌گیری در صحن علنی مجلس و فقط با تایید شورای نگهبان به اجرا گذاشته شود.

در چند روز گذشته، مخالفت‌های گسترده‌ای با طرح محدودسازی اینترنت و پیام‌رسان‌ها شکل گرفته که از کاربران فضای مجازی تا کسب‌وکارهای آنلاین، وزیر ارتباطات و همچنین طیفی از نمایندگان فعلی مجلس را نیز در بر می‌گیرد.

با این حال محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه تروریستی پاسداران، معترضان به این طرح را «یک مشت منافق کامنت‌گذار» خواند، وضعیت فعلی فضای مجازی در ایران را «ننگین» دانست و از گماشتگان مجلس فرمایشی خواست که از اعتراضات نترسند.

 

بیشتر بخوانید

دهن کجی رژیم تورک ستیز ایران به ملتمان ؛ گماشتن یک کرد بر صندلی استانداری آزربایجان غربی!

اؤیرنجی : رژیم ایران بار دیگر با دهن کجی به خواسته های ملت تورک آزربایجان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *